وبلاگ های هالی

بازارهای ایران

29 آذر , 1397
10 دقیقه

مجتمع تجاری الماس شرق از جاذبه‌های مدرن گردشگری شهر مشهد و از بزرگ‌ترین مراکز خرید مشهد است. این مجتمع با هدف گسترش فرهنگ گردشگری در یک موقعیت مکانی کاملاً مناسب در حاشیه بزرگراه و در انتهای بلوار خیام شمالی شهر قرار گرفته است. مجتمع الماس شرق با زیربنایی حدود 75 هزار متر مربع بیش از هزار باب واحد تجاری دارد و با شش طبقه دارای نمایی از معماری مدرن اسلامی است. سازه این مجتمع ترکیبی از بتن و فلز است.

ادامه مطلب

هتل های استوایی

22 مرداد , 1397
5 دقیقه

بی می خواهد هتلی خاص با جنگل استوایی بسازد، هتلی که به غیر از جنگل استوایی، ساحل اختصاصی و استخر بزرگ هم دارد. این هتل در کنار خیابان معروف شیخ زاید ساخته می شود و از دو آسمان خراش ۵۳ طبقه تشکیل شده که یکی از آن ها هتل و دیگری آپارتمان است.

ادامه مطلب

تست بررسی پرتال

15 مرداد , 1397
20 دقیقه

رفتن به پیست اسکی میتونه هیجان زیادی برای شما و خانوادتون رقم بزنه، پس معطل نکنید همراه ما باشید تا بهترین پیست های اسکی تبریز رو بشناسیم.

ادامه مطلب

بررسی ویرایش بلاگ وایت لیبل

15 مرداد , 1397
0 دقیقه

خانه موزه نیما یوشیچ موزه و آرامگاه نیما یوشیج در استان مازندران و شهرستان نور قرار دارد. این خانه موزه معلق به دوره قاجاریه بوده و دارای 3 ورودی، شاه‌نشین و اتاق‌های زیاد است. خانه موزه نیما با توجه به آجرکاری و گچ‌بری‌های زیبا از جاذبه‌های گردشگری مازندران به‌حساب می‌آید.

ادامه مطلب